Spaisa tirdzniecība aizgājusi nelegālajā zonā; 9% jauniešu pamēģinājuši apreibināties

0 komentāri

Spaisa tirgotavas bargāku sodu dēļ nav redzamas jau aptuveni gadu, taču tirdzniecība, visticamāk, turpinās nelegāli un internetā.

Latvijā jaunās psihoaktīvās vielas pamēģinājuši 9% jauniešu vecumā no 15 līdz 24 gadiem, liecina aptaujas. Tas ir tuvu Eiropas Savienības vidējam rādītājam – 8% jauniešu Eiropā ir pamēģinājuši apreibināties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par labāko veidu, kā ierobežot jauno psihoaktīvo vielu lietošanu, Latvijas jaunieši uzskata stingrus sodus dīleriem, atklāj iedzīvotāju aptaujas rezultāti. Stigrākus sodus dīleriem par efektīvāko ierobežojošo faktoru ir minējuši 66% aptaujāto jauniešu. Tāpat jaunieši norādījuši, ka psihoaktīvo vielu lietošanu ierobežotu sporta un kultūras pasākumu organizēšana jauniešiem, kā arī dažādas informācijas kampaņas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas