Šovakar pie Brīvības pieminekļa notiks pikets pret bēgļu uzņemšanu Latvijā

8 komentāri

Šovakar pulksten 18.00 pie Brīvības pieminekļa tiek plānota kārtējā protesta akcija pret imigrantiem.

Akcija nav saskaņota ar Rīgas domi, norāda domes pārstāvis Uģis Vidauskis. “Šādos gadījumos uz vietas policija izlemj, kā traktēt šo pasākumu,” norādīja Vidauskis, nenoliedzot, ka tas var tikt traktēts kā pārkāpums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Akcijas iniciators ir Pēteris Luns, kurš savā “Facebook” profilā publicējis aicinājumu viņam pievienoties “miermīlīgā protesta akcijā pret imigrantiem”.

Viņš pamato, ka rīko akciju, jo nevēlas Latvijā pieredzēt Francijas notikumus, un vēlas parādīt, ka viņam nav vienaldzīgs Latvijas liktenis. Viņš arī kritizē Latvijas valdību, sakot, ka tai nav “mugurkaula”. Luns aicina līdzīgi ņemt karogus un svecītes, aizdedzot tās par cilvēkiem, kuri cietuši un miruši Parīzes teroraktos.

Kā vēstīts, pēc tororaktiem Parīzē vairākas amatpersonas un eksperti norādījuši, ka nevajadzētu jaukt kopā migrantu krīzi ar terorisma krīzi.

Foto no iepriekšējām protesta akcijām!

8 komentāri

TOP komentāri

 • Juris Filipsons
  +4

  Juris Filipsons

  Laimdota Straujuma-Neredzu naudu pensiju indeksesanai un medicinas aprupei,bet tai islama slepkavu,izvaroaju,laupitaju armijai gan atdosim visu ko ta prasa,lai latviesu tauta iet pilnigi un galigi boja,ka tikai tai slepkavu armijai ir labi kodets nsaukums BEGLI.

  15.11.2015 13:06

 • druumais
  +4

  druumais

  ...nevajadzētu jaukt kopā migrantu krīzi ar teroritu krīzi.
  Nevajadzētu, tiešām....
  Un nevajadzētu jaukt kopā Latviju ar musulmaņu labummeklētājiem!!! Nevajadzētu ievazāt jaunu sērgu, kas māk tikai pieprasīt un gaidīt sev labumu, kam ir nospļauties uz darbu, kas domā tikai par to, kā izvarot sievietes un pakļaut sev bērnus, slaktēt vīrus un uzkundzēties... Tad jau PSRS režīms būs bijis tikai rožu dārzs....

  15.11.2015 12:49

 • m
  +4

  m

  Nē-bēgļiem Latvijā,sekosim Polijas piemēram.

  15.11.2015 12:37

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas