Šorīt daudzviet Latvijā apledojuši ceļi

0 komentāri

Šorīt visos Latvijas reģionos veidojas apledojums uz atsevišķiem ceļu posmiem, tādēļ autovadītājiem jābūt piesardzīgiem, liecina VAS Latvijas Valsts ceļi apkopotā operatīvā informācija.

Apledojums veidojas gan uz Valmieras šosejas no Vangažiem līdz Stalbei, gan uz Siguldas šosejas no Vangažiem līdz Raunas pagriezienam. Tāpat slidena ir Tallinas šoseja posmā no Bīriņu pagrieziena līdz Tūjas krustojumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apledojušas ir arī lielās šosejas no Rēzeknes virzienos uz Gulbeni, Grebņevu, Terehovu, Daugavpili un Jēkabpili. Tāpat apledojums veidojas uz Bauskas šosejas no Iecavas līdz pat Lietuvas robežai.

Savukārt Kurzemē slidens ir Liepājas šosejas posms no Anneniekiem līdz Skrundai un Ventspils šosejas posms no Strazdes līdz Usmai. Šajā reģionā apledojums veidojas arī uz lielajiem ceļiem, kas savieno Kuldīgu ar Ventspils šoseju caur Stendi un Sabili.

Tikmēr uz reģionālajiem autoceļiem šorīt apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanas apstākļus Bauskas, Ogres, Rīgas, Kuldīgas, Saldus, Talsu, Ventspils un Gulbenes apkaimē.

VAS Latvijas autoceļu uzturētājs veic brauktuves pret apledojuma apstrādes darbus slidenajos posmos. Ceļu uzturēšanas darbos šorīt iesaistītas 86 ziemas dienesta tehnikas vienības.

Latvijas Valsts ceļi aicina autovadītājus būt piesardzīgiem, izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp priekšā braucošiem transportlīdzekļiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas