Sokolovs par savervēto meiteni: Ja līgums ir parakstīts, pārkāpuma nav!

1 komentārs

Minētajā situācijā, kur kāda meitene piedalījusies pornogrāfiskā fotosesijā, atbildīgo institūciju rokas ir sasietas, portālam Skaties.lv atzina fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs.

“Man šķiet, tur nav nekādu pārkāpumu, lai vērstos policijā. Meiteni diemžēl “uzķēra” uz viņas naivumu, un fotogrāfs to izmantoja, kā arī paraksts uz līguma jau ir. Vienīgais labums no šīs situācijas, ka tagad daudzas meitenes zinās, kā var notikt, un varbūt neuzķersies!” sacīja A. Sokolovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņojām, ka svētdienas vakarā skandalozais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs saņēma atklātu vēstuli no kādas meitenes, kura uzaicināta uz fotosesiju, bet beigās tapusi seksuāli izmantota. Viņš to publicējis savā Facebook vietnes profilā, tādā veidā aicinot pārējās meitenes uzmanīties no šādiem gadījumiem, jo šajā diemžēl nekas vairs neesot līdzams.

1 komentārs

TOP komentāri

  • hmm...
    0

    hmm...

    Tikai neslava Armandam ir uztaisīta uz pilnu klapi. Toties Sokolovs sev pacēlis reitingus dejošanas šovam. Tā tas mārketings darbojas un viņam ir dziļi vienalga par modeli vai kādu citu sievieti.

    16.02.2015 19:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas