Šogad turpināsies rezerves karavīru iesaukšana mācībām NBS

0 komentāri

Arī šogad Nacionālie bruņotie spēki mācībām plāno iesaukt rezerves karavīrus. Mācības paredzētas rudenī.

Šo informāciju trešdien, 6. aprīlī, atklāja NBS komandieris Raimonds Graube pēc Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdes, kurā tika analizētas iepriekšējā rezervistu iesaukuma nepilnības.

Pērn rudenī pavēstes tika izsūtītas 300 rezerves karavīriem, taču uz mācībām ieradās daži desmiti.

Liela daļa pavēstes nemaz nesaņēma, jo reālā adrese neatbilda iedzīvotāju reģistra datiem.

Atvaļinātie karavīri iepriekš izteicās, ka rezervistu mācības būtu jārīko tikai tiem, kuri paši vēlas tajās iesaistīties. Graube šādu pieeju neatbalsta, jo, veidojot rezervistu iesaukumu, saraksts tiek sagatavots, tajā iekļaujot dažāda veida speciālistus.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas