Šogad lielākais izmaksātais bezdarbnieka pabalsts bijis 4291 eiro mēnesī

0 komentāri

Šogad lielākais izmaksātais bezdarbnieka pabalsts bijis 4291 eiro mēnesī, pavēstīja Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) pārstāve Iveta Daine.

Maksimālajā apmērā bezdarbnieka pabalstu cilvēks saņem pirmos trīs mēnešus, pēc tam, ik pēc trīs mēnešiem, izmaksātā pabalsta apmērs tiek samazināts. Savukārt 2015.gada 1.ceturksnī lielākais izmaksātais vecāku pabalsts bijis 6745 eiro mēnesī.

Lielākais šogad izmaksātais paternitātes pabalsts bijis 2044 eiro apmērā, bet maternitātes – 8448 eiro apmērā.

Šogad lielākais VSAA izmaksātais slimības pabalsts bijis 8312 eiro apmērā. Pabalsts izmaksāts par trim mēnešiem.

No 1.janvāra atcelti 2009.gadā noteikto sociālās apdrošināšanas pabalsta un ģimenes valsts pabalsta izmaksu ierobežojumi. Tas nozīmē, ka slimības, maternitātes, paternitātes un vecāku pabalstus, kā arī bezdarbnieku pabalstu izmaksā bez ierobežojumiem, atbilstoši cilvēku veiktajām sociālajām iemaksām.

Kā ziņots, pērn lielākais piešķirtais bezdarbnieka pabalsts bijis 5872,50 eiro mēnesī, savukārt, ja nepastāvētu izmaksu griesti, tas būtu 11 253,30 eiro.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas