Šodien ir pasaules… roku mazgāšanas diena!

0 komentāri

Ceturtdiena, 15. oktobris, visā pasaulē ir roku mazgāšanas diena! Kā mediķi, tā sociālo dienestu pārstāvji atzīst, – ļoti daudzi bērni un arī pieaugušie neapzinās, cik svarīgi ir regulāri mazgāt rokas, un to arī nedara vai arī mazgā ļoti reti.

Pedagogi atzīst, ka ir bērni, kuri ne tikai nav iemācīti regulāri mazgāt rokas, bet to arī nevēlas darīt. Taču esot pierādīts – netīras rokas bieži vien var būt slimību cēlonis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Daļa mediķu pat norāda, – regulāra roku mazgāšana var pasargāt no dažādām infekcijām tikpat labi, kā vakcīna.

Lai aktualizētu roku higiēnas nepieciešamību un iemācītu pareizas roku mazgāšanas iemaņas, šodien arī Latvijā notiks dažādas akcijas. Pieejama arī īpaša mājaslapa mazgarokas.lv.

Piedāvājam aplūkot īpatnēju galeriju – Latvijas cilvēku rokas. Atzīmēsim, ka dažas no tām ir Latvijā labi zināmu personību rokas. Vai vari tās atpazīt?

Foto:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas