Šodien notiek Eņģeļi pār Latviju labdarības pasākums

0 komentāri

Šodien Līvu laukumā notiks Latvijas Neatkarīgās televīzijas (LNT), Ziedot.lv, Rimi un Swedbank kopīgi rīkotās akcijas Eņģeļi pār Latviju labdarības tirdziņš. Akcijas mērķis ir iegūt līdzekļus vairāku smagi slimu bērnu ārstēšanai.

Kā vēsta SIA Rimi Latvia vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Podskočija, labdarības tirdziņš Līvu laukumā darbosies visu dienu no plkst.10 un tā apmeklētājus gaidīs jautras rotaļas un Latvijā iecienītu mākslinieku uzstāšanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tirdziņa apmeklētāji tiek aicināti ņemt līdzi sev vairs nevajadzīgās drēbes un apavus, ko ziedot trūcīgajiem iedzīvotājiem, kā arī ziedot līdzekļus akcijas Eņģeļi pār Latviju atbalstīto bērnu ārstēšanai.

Par tirdziņa apmeklētāju labsajūtu rūpēsies Rimi veselīgās ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavārs Normunds Baranovskis, kurš visus cienās ar karstu dzērienu un aicinās piedalīties piparkūku dekorēšanā.

Pasākuma norisei varēs sekot līdzi arī LNT tiešraidēs plkst.11.30, 14.05, 17.30 un 19.50.

Labdarības akcijas mērķis šogad ir iegūt 47 302 eiro, kas nepieciešami 16 gadus vecās Līgas Samantas, viengadīgās Adrias, septiņus gadus vecā Timofeja un piecus gadus vecās Ances ārstēšanai.

Akciju Eņģeļi pār Latviju iespējams atbalstīt arī visos Rimi un Supernetto veikalos, kur līdz pat 15.janvārim būs izvietotas ziedojumu kastītes, vai arī ziedot savā Mans Rimi lojalitātes kartē uzkrātos līdzekļus. Ziedot iespējams arī Ziedot.lv mājaslapā un Swedbank.

Ziemassvētku dziesmu lielais koncerts

Vakara noslēgumā Lielajā ģildē un kanālā LNT tiešraidē 21.00 varēs baudīt labdarības akcijas Eņģeļi pār Latviju skaisto un sirsnīgo Ziemassvētku dziesmu lielo koncertu, kuru vadīs Guntars Gulbiņš un Katrīne Pasternaka. Koncertā skanēs īpaši Eņģeļi pār Latviju noslēgumam jaunradītas komponista Kārļa Lāča Ziemassvētku dziesmu aranžijas, kuras klausītāji varēs baudīt Latvijā iemīļotu mūziķu un mākslinieku izpildījumā. Visa vakara garumā emocijās caur dziesmām dalīsies Linda Leen, Aija Andrejeva, Lauris Reiniks, Marts Kristians Kalniņš, Normunds Rutulis, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Ralfs Eilands, Igo, Jānis Stībelis, Kristīne Zadovska.

 Labestīga saruna ar slavenību

14. decembra vakarā, kad norisināsies Eņģeļi pār Latviju koncerts, studijā darbosies zvanu centrs. Ikvienam būs lieliska iespēja, zvanot pa tālruni: 90006383 un ziedojot 1,42 eiro, aprunāties ar Latvijā mīlētām un cienītām personībām. Ar ziedotājiem koncerta tiešraides laikā aprunāsies Kristīne Garklāva, Dainis Grūbe, Aina Poiša, Artūrs Mednis, Jana Duļevska, Varis Vētra, Valters Krauze, Zane Daudziņa, Ineta Radēviča, Māris Grigalis un citi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas