Šodien gaiss iesils līdz +24 grādiem

0 komentāri

Trešdienas rīts galvaspilsētā būs bez mākoņiem, un gaisa temperatūra šajā laikā būs nedaudz zem +20 grādiem. Dienas vidū laiks būs apmācies, taču lietus nav gaidāms. Gaiss dienas laikā iesils līdz +24 grādiem.

Vēsāks laiks gaidāms Kurzemē, kur gaisa temperatūra dienas laikā būs ap +20 grādiem.

Tikmēr Latgalē dienas laikā gaiss iesils pat līdz +26 grādiem.

Sākot ar nedēļas vidu, virs Latvijas pastiprināsies augsta spiediena atzars, līdz ar to mākoņu daudzums samazināsies un nokrišņi mitēsies. Pūtīs lēni  rietumu puses vēji, kas pakāpeniski iegriezīsies no ziemeļu puses,  tomēr gaisa temperatūras būtiski  nemainīsies. Atsevišķos rajonos nakts laikā veidosies miglas, informē  “meteo.lv” speciālisti.

Nedēļas izskaņā virs Krievijas rietumiem padziļināsies zema spiediena ieplaka, tādēļ sestdien vietām, savukārt svētdien jau teritorijas lielākajā daļā, gaidāms īslaicīgs lietus un iespējami arī pērkona negaisi.  Temperatūra vēl joprojām saglabāsies samērā augsta – nakts stundās termometra stabiņam noslīdot līdz +11…+19 grādiem, savukārt dienā temperatūrai paaugstinoties līdz  +23…+28 grādiem, vēsāks saglabāsies vienīgi piekrastē.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas