Šo suņuku neviens nemeklēja, bet tad viņš ”iepozēja” ar Vējoni un atrada mājas!

3 komentāri

Piedzīvojumiem pilns laiks izvērtās apmēram gadiņu jaunajai suņu dāmai Dūdai, kura patversmē nokļuva novembra beigās, kad tika atrasta, skraidot pa Siguldu ar pārrautu ķēdes galu pie kakla siksnas.

Suņuku neviens tā arī nemeklēja, taču dzīve Dūdai bija sagatavojusi daudz patīkamu pārsteigumu – sunenīte gan kļuva par ”krustbērnu” Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim, gan drīz devās mājās pie savas jaunās ģimenes, kura viņu nenodos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Priecājamies kopā ar Dūdu!

Foto!

3 komentāri

TOP komentāri

 • nickname
  +1

  nickname

  Ja sunītei bija ķēdes gabals pie kaklasiksnas, tad jau nav nodota un pamesta, bet nomaldījusies. Daudzi veci cilvēki lauku sētās nemaz nezina, kā pazudušu suni meklēt, gaida, kad pārnāks. Protams, citas jautājums par suņa labturību ķēdē. Taču lielākā daļa suņu laukos tomēr ir ķēdēs un citi nemaz neiedomājas par citādāku suņa ierobežošanu.

  11.02.2016 18:45

 • Antiņš
  +1

  Antiņš

  kad Vējoņa k-gs izveseļosies tad varēs iepozēt suņu patversmē!Cilvēki paņems visus iepozētos pie sevis

  11.02.2016 17:25

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas