Sniega un apledojuma dēļ visā Latvijā apgrūtināta braukšana

0 komentāri

Sniega un apledojuma dēļ šorīt braukšana pa valsts galvenajiem autoceļiem apgrūtināta visā Latvijā, informēja valsts AS Latvijas Valsts ceļi.

Braukšana apmierinoša tikai atsevišķos ceļu posmos. Piemēram, apmierinoši braukšanas apstākļi šorīt novēroti uz Daugavpils šosejas no Aizkraukles līdz Pļaviņām, uz Bauskas šosejas no Iecavas līdz Grenctālei, uz Liepājas šosejas no Apšupes krustojuma līdz Skrundai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Salīdzinoši labāk izbraucama ir Ventspils šoseja no Kūdras līdz Strazdei, šoseja Smiltene – Gulbene no Ūdrupes tilta līdz Gulbenei kā arī šoseja Pļaviņas – Gulbene no Pļaviņām līdz Aiviekstei.

Ceļu uzturēšanas darbos šorīt iesaistītas 182 valsts AS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības, kas, veic slideno posmu kaisīšanu un sniega tīrīšanu jau no trijiem rītā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas