Smēķētāji pludmalē – nekauņas vai diskriminētie?

0 komentāri

Laikā, kad Latvijā tiek sasniegti jauni karstuma rekordi un cilvēki veldzi meklē pludmalēs, aktuāls kļūst, kā vienā sabiedriskā telpā spēj sadzīvot dažādas sociālās grupas un cilvēki ar dažādiem paradumiem.

TV3 raidījuma ”Bez Tabu” pētījuma ietvaros smēķētājs Igors uzvilka dūmu Rīgas jūras līča pludmalē. Pārsvarā citu pludmales apmeklētāju attieksme pret šo netikumu bija visai pielaidīga. Tiesa gan, metot izaicinājumu divām policistēm, Igoram gan nācās atzīt ”sakāvi” un smēķi nodzēst.

Šogad no peldsezonas atklāšanas – 15. maija – policija fiksējusi 74 pārkāpējus, un desmit pīpmaņiem tika piespriests sods piecu eiro apmērā. Tiesa gan, maksimālais soda apmērs ir 15 eiro.

Plašāk par to, vai un cik lielā mērā smēķētāji uzvelk dūmu Rīgas pludmalēs, uzziniet šā vakara raidījumā “Bez Tabu”!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas