Smēķēšanas aizliegums privātajās automašīnās ir klajš privāto tiesību ierobežojums, saka Jansons

0 komentāri

Ierobežojumos smēķēt privātajās automašīnās ir runa ne tikai ar privātā īpašuma tiesību pārkāpumu, kā arī tiesībām rīkoties ar savu ķermeni, tostarp arī tiesībām “sagandēt veselību” – tādas tiesības ir katram cilvēkam, norādīja tiesībsargs Juris Jansons, norādot, ka argumenti par labu smēķēšanas aizliegšanai automašīnās neiztur kritiku.

Satiksmes drošību apdraud jebkura darbība, kas novērš šofera uzmanību, tādēļ norādīšana uz to, ka tieši smēķēšana apdraud drošību, neiztur kritiku, pauda tiesībsargs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņots, ka Saeimā tiek skatīts likumprojekts Tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektronisko smēķēšanas ierīču un to šķidrumu aprites likums, kas paredz, ka privātajās automašīnās pie stūres pīpēt vairs nedrīkstēs. Tāpat tiek diskutēts par to, ka ar likumu varētu aizliegt smēķēt sievietēm, kas ir stāvoklī.

Skaties Artusa Kaimiņa safilmēto videomateriālu no diskusijas par šo aizliegumu!

Veselības ministrija grib ieviest likumu, kas aizliedz smēķēt personīgajās automašīnās

Gadu pēc aizlieguma smēķēt uz dzīvojamo māju balkoniem, lodžijām un citās publiskās vietās
Veselības ministrija cīņu ar smēķēšanu plāno paplašināt un līdz nākamā gada 20. maijam aizliegt smēķēt arī personīgajās automašīnās, kā to paredz Latvijai saistoša Eiropas Savienības direktīva.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas