Smēķēšana, alkohola lietošana un liekais svars ir riski, kas var sadārdzināt apdrošināšanu, norāda Ergo

0 komentāri

Dārgāka dzīvības apdrošināšana būs tiem cilvēkiem, kuriem ir kaitīgi ieradumi, piemēram, smēķēšana, pārmērīga alkohola lietošana, citu apreibinošu vielu lietošana vai arī liekais svars, paaugstināts asinsspiediens, hroniskas saslimšanas un citi faktori, kas vērtējami kā papildu riski, portālam Skaties.lv skaidro apdrošinātāju Ergo Dzīvības apdrošināšanas nodaļas vadītājs Latvijā Andris Dzikavičs.

Savukārt personām, kas vecākas par 75 gadiem iespēja iegādāties uzkrājošo dzīvības apdrošināšanu visbiežāk netiek piedāvāta, jo šādā vecumā dzīvības apdrošināšana maksā ļoti dārgi un pieprasījums pēc tās ir ļoti mazs, tā norāda Ergo pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vecuma robežas, pēc kurām apdrošinātāji vadās, slēdzot dzīvības apdrošināšanas līgumus, galvenokārt tiek noteiktas, ņemot vērā Latvijas iedzīvotāju vidējo dzīves ilgumu saskaņā ar Centrālās statistikas biroja datiem un pašu uzkrāto pieredzi.

Slēdzot apdrošināšanas līgumus, apdrošinātāji vadās pēc dažādiem faktoriem, kas var ietekmēt apdrošinātā riska iestāšanās varbūtību. Svarīgākie no tiem ir apdrošināmās personas vecums, veselības stāvoklis, kaitīgie ieradumi u.c.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka kādam 86 gadus vecam Amerikas latvietim liedz uzturēties Latvijā, jo viņš ir pārāk vecs. Proti, lai iegūtu uzturēšanās atļauju, ir nepieciešams arī apdrošināt dzīvību, taču, ņemot vērā viņa cienījamo vecumu, apdrošināšanas kompānijas Latvijā nesniedz šādu iespēju.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas