Smalkā kaķu dāmīte Sendija meklē mājas. Vari palīdzēt?

0 komentāri
Smalkā kaķu dāmīte Sendija meklē mājas. Vari palīdzēt?
Foto: Facebook.com / Labās mājas

Jaunu mitekli sev meklē karaliskā un dāmīgā kaķu meitene Sendija, informē dzīvnieku patversme Labās mājas.

Sendijai piemērotas mājas bez maziem bērniem, ar iespēju doties pastaigās, turklāt skaistā kaķene, iespējams, pat spēs pildīt teju vai visus suņa pienākumus – pagalmā neienāks nedz svešs kaķis, nedz cits dzīvnieks – Sendija to nepieļaus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kaķenei mājās jābūt vienīgajai karalienei! Mīļosies ar mēru, proti, kad pati gribēs. Aprikožu krāsas kaķenīte īpašniekiem kļuva lieka sava nešpetnā rakstura dēļ: it kā bez iemesla uzbrūkot cilvēkiem, suņiem (patversmē šādu neadekvātu uzvedību neesam novērojuši, izņemot nepatiku pret pārējiem sugasbrāļiem).

Facebook.com / Labās mājas

Facebook.com / Labās mājas

Interesanti, ka atbrīvošanās no minces notika ļoti neglīti. Samelojot patversmei, ka Sendija ir ielu kaķene, viņa tika sagūstīta “noķer – sterilizē – atlaiž” programmas ietvaros (tāpēc mincei nu kupēts kreisās auss galiņš), taču, atvedot atpakaļ, meli atklājās, jo no īpašnieku puses skanēja kategorisks – nē Sendijai atgriezties mājās, vienkārši šie ļautiņi nebija spējuši noticēt, ka tiešām ielu kaķu sterilizācijas programmas ietvaros dzīvnieki tiek nogādāti dzīvesvietā, nevis iznīcināti.

Ja esi gatavs Sendiju saukt par savu minci, zvani pa tālruni: 26617636. Patversmes darba laiks ir no 10.00 līdz 18.00, bet pirmdienās tā apmeklētājiem ir slēgta.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas