Smagajā avārijā Jūrmalas gatvē cietis arī divgadīgs bērns

2 komentāri

Latviju šodien pāršalca ziņa par traģisku avāriju, kas notika Jūrmalas gatvē, Rīgā. Saduroties vieglajai automašīnai un Rīgas satiksmes autobusam, smagi cietuši vairāki cilvēki, tostarp divus gadus vecs bērns, kas atradās autobusā. 

Jau ziņots, ka no gūtajām traumām slimnīcā mira automašīnā esošais arhitekts Matīss Mailītis, kuram šodien bija paredzēta izstādes atklāšana Dzintaru koncertzālē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Traģiskā sadursme notika pirms pusvienpadsmitiem rītā. Jūrmalas gatvē saskrējās automašīna Alfa Romeo un pasažieru autobuss. Zināms, ka autobuss brauca Piņķu virzienā, kad tā joslā iebrauca vieglais auto. Vissmagāk cieta visi trīs Alfa Romeo pasažieri, kurus bez papildspēku iesaistes nebija iespējams izcelt no avarējušā auto.

Kā TV3 Ziņām pastāstīja viens no negadījuma aculieciniekiem, īsi pēc avārijas cietušais šoferis vēl bijis pie samaņas.

Avārijā cieta arī autobusā esošs divgadīgs bērns, bet visi trīs automašīnas pasažieri nogādāti slimnīcā. Vissmagāk cietušais – vieglās automašīnas vadītājs – mira. Noskaidrojies, ka mirušais ir mākslinieka Ivara Mailīša dēls, arhitekts Matīss Mailītis.

Mailītim šodien Dzintaru koncertzālē bija paredzēta izstādes atklāšana, ko mākslinieks veidoja kopā ar vēsturnieci Ingu Sarmu. Ekspozīcija bija veltīta koncertzāles 80 gadu jubilejai. Traģisko notikumu dēļ izstādes atklāšana atcelta uz rītdienu. Par smago avāriju iesākts kriminālprocess.

Foto

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Inga Sarma
  +1

  Inga Sarma

  Lai kā es šaustītu sevi ( un ir par ko) un kā prātotu p[ar to, kā būtu, ja būtu... Matīsu vairs natgriezt. Man nav iespējams tam šobrīd noticēt, bet, tā ir - ļoti rūgta un visnota\l racionāla patiesība. Tomēr ir vēl tie divi - Ernests un Vilma, kas cīnās par savu dzīvību. Lūdzu, labie cilvēki - palūdziet par šiem abiem bērniem, kas vienīgi darīja labi savu darbu - pēc vislabākās sirdsapziņas un negulēja divas diennaktis. tāpēc arī šis negadījums.

  08.04.2016 21:15

 • :(
  0

  :(

  skumji. Līdzjūtība tuviniekiem un draugiem un savainotajiem. Saudzējiet sevi! Cik traka nelaime var notikt, tā... vienkārši...

  08.04.2016 20:04

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas