Šlokenbekas ezera piesārņojums ir ekoloģiska katastrofa

0 komentāri

Nepilnīgi attīrīto notekūdeņu dēļ radītais piesārņojums Šlokenbekas Dzirnavu ezerā ir ekoloģiska katastrofa, un šodien būs zināmi ūdens paraugu analīžu rezultāti.

Valsts vides dienests gan informē – analīzes nenorādīs uz vainīgo, kurš novadījis piesārņotos notekūdeņus attīrīšanas iekārtās, bet analīzes parādīs, cik slikti ir bijis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc Šlokenbekas gadījuma dienests vēlreiz pārbaudīs riskantās vietas  Latvijā, lai nodrošinātu, ka notiek priekšattīrīšana. Ja runā par pašu Dzirnavu ezeru, tad vides eksperti prognozē, ka tajā ekosistēma varētu atjaunoties tikai nākamgad.

Jāatgādina, ka līdz pagājušās nedēļas piektdienai no piesārņotā ezera tika izceltas četras tonnas beigtu zivju. Tukuma novada dome nelaimes skartajā vietā izsludināja ārkārtas situāciju.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas