Slimnīcu pārpludina pārdzērušies studenti

0 komentāri

Pēc augstskolu fukšu ballēm Rīgas Austrumu slimnīcu/ pārplūdina pārdzērušies studenti, liecina slimnīcas ieraksts mikroblogošanas vietnē “Twitter”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Slimnīcas Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas vadītājs Aleksejs Višņakovs norāda, ka tā esot “tipiska aina katru nakti, mainās tikai kontingents”.

Aizvadītajā naktī ievesti šādi 17 cilvēki, mēnesī tas ir ap pustūkstoti un tie nav tikai studenti. Taču katrā ziņā esot jūtams, ka jaunieši ir atgriezušies pilsētā.

Ārsti ar ne tik lielām bažām ik gadu gaida 1. septembri, bet gan tradicionālos studentu Aristoteļa svētkus un fukšu balles.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikā palīdzība sniegta 187 slimniekiem.

Līdz ar nopietniem medicīniskiem gadījumiem, slimnīcas personālam joprojām daudz resursu jātērē tiem, kuri tiek ievesti ar tipisku alkohola intoksikāciju pēc pārdzeršanās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas