Slimnīcās rindā pie ārstiem jāgaida pat vairāk nekā 100 dienas

3 komentāri

Garākās rindas šobrīd ir pie acu ārsta un fizioterapeita – pie tiem vizītē attiecīgi jāgaida 102 un 109 dienas. Pie ģenētiķa rinda ir 84 dienas, pie psihiatra – 77, bet pie kardiologa – 69 dienas. Bērnu slimnīcas izveidotā darba grupa janvārī analizēs situāciju katrā jomā.

Piemēram, Lāsmas trīs gadus vecajai meitiņai Katei pēc dzimšanas atklāta neliela sirdskaite, kas regulāri jākontrolē, apmeklējot kardiologu. “Nevis kaut kāda akūta vizīte, nē, bet tā kā kontrole – regulāri reizi pusgadā vai reizi gadā jāaiziet pie ārsta. Tomēr katru reizi tikt pie šā ārsta par valsts naudu ir liels izaicinājums,” stāsta Lāsma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirmajā reizē, ārstējot citu slimību, kardiologs bija nepieciešams steidzami, tāpēc rindas dēļ Kate uz pārbaudi devās par maksu. Toreiz Lāsmai ieteica turpmāk vizītes laikā pierakstīties uz nākamo.

“Tas ne vienmēr sanāk, tāpēc, – ja vizīte vajadzīga reizi pusgadā, un, piemēram, mēs pie ārstam esam bijuši rudenī, tad rudenī vēl nav atvērts pieraksts uz jauno gadu,” stāsta Kates mamma.

Pēdējā reizē pērn Lāsma bija spiesta atkal iet par maksu, jo, piesakoties 12. novembrī, viņai vizīti piedāvāja vien pēc pusgada, bet tik ilgi gaidīt nebija vēlmes.

Vairāk uzzini video!

3 komentāri

TOP komentāri

 • Nu re
  +2

  Nu re

  Circenes un Rozentāles darba rezultāts. Māsterplāns darbībā.

  06.01.2016 05:15

 • janis
  +2

  janis

  ta ari bus tikmer kreslos sedes tada valdiba,nekas nemainisies,tikai otradies....

  05.01.2016 23:48

 • smicniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiica
  +2

  smicniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiica

  es reiz sēdēju bērnu slimnīcā, kurā nebij internets pieejams, spēles nebija, tikai mazie izklaidēja ar savu runāšanu, bet paša ārsta darbība prasīja tikai 5 minūties.
  WECLOME TO BĒRNU SLIMNĪCA

  05.01.2016 21:49

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas