Slikta redze un stindzinošs sals Andrim nav šķērslis, lai Rīgas tunelī pārdotu pašdarinātas karotes

2 komentāri
Slikta redze un stindzinošs sals Andrim nav šķērslis, lai Rīgas tunelī pārdotu pašdarinātas karotes
FOTO: Facebook

Sociālos tīklus pāršalkusi kāds sirdi plosošs stāsts par vīrieti, kurš, spītējot sliktajai redzei, salam, tunelī pie lielveikala Origo pārdod pašdarinātas koka karotes. Nepaej garām!

”Šis cilvēks, kuru dzīve nav žēlojusi, žēlastības dāvanas, kas būtu vieglākais ceļš. Neskatoties uz ļoti slikto redzi, viņš spēj darīt noderīgas lietas, tādā veidā piepildot savu dzīvi un būt noderīgam arī kādam citam,” sociālo tīklo lietotāji aicina cilvēkus atbalstīt radošo vīrieti.

”Viņu sauc Andris, atrodas Origo tunelī, tuvāk Stokmann veikalam. Svelme, aukstums, drēgnums, tas viņam nav svešs… Mēs ikviens varam viņam pateikt paldies par neatlaidību un ticību labajam! Nopērkot kaut tikai vienu karoti, kura tiešām ir lieliska un nav darināta Ķīnā, tu viņa sirdī ieliksi mazu brīnumiņu un spēkus turpināt! Laimīgs cilvēks ir tikai tad, ja viņš kādam jūtas vajadzīgs! Mēs kopīgi varam!”

2 komentāri

TOP komentāri

 • zuze
  +1

  zuze

  Nevajag maldināt tautu ar žēlumu!!!Šis vīrietis tās karotes netaisa.Tas ir vesels grozu un karošu bizness vājredzīgajiem,iepērk vairumā,un šie tik tirgo.Un turklāt,šis nabaga vīrietis abi ar sievu tikko bija ceļojumā uz ASV un Kanādu,ko reti kurš no viņa pircējiem var atļauties!Face pat ceļojuma bildes saliktas!Ejiet garām šim vīrietim!!!

  12.11.2016 12:26

 • rudensroze
  0

  rudensroze

  Šodien redzot šo vīrieti , atcerējos par rakstu ,griezos atpakaļ un nopirku koka lāpstiņu , tik perfekti nostrādātu , gludu kā bērna vaidziņs ...Andris , šis aklais kungs tikai noteica - nebūšu veltīgi vakar strādājis , kādam noder...Paldies viņam....

  17.03.2016 22:06

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas