Slēptā kamera: veikalos norādītās cenas neatbilst patiesībai

10 komentāri

Paņemt no veikala plaukta kāroto preci un pie kases attapties, ka par to ir pārmaksāts – šāda situācija Latvijas veikalos nav retums. Bez Tabu komanda devās apsekot trīs lielveikalus galvaspilsētā.

Kāds Bez Tabu skatītājs informēja par situāciju, kas viņu piemeklējis lielveikalā Prisma – viņš vēlējies iegādāties gaļas produktu, uz kura bija norādīta viena cena, taču pie kases nācies pārmaksāt 0,70 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veikala pārstāve šo nepatīkamo pārsteigumu skaidro ar cilvēcisko faktoru – pārmarķējot preci, darbinieki acīmredzot ir palaiduši garām pāris produktus, uz kuriem pēc tam nācies “iekrist”.

Skaties foto:

Skaties Bez Tabu eksperimentu šeit:

10 komentāri

TOP komentāri

 • minka
  +4

  minka

  Ja šādos gadījumos tirgotājiem būtu pienākums pārdot preci par cenu, kas norādīta uz preces, tad šitādu cilvēcisku "kļūdu" būtu stipri mazāk. Un, ja vēl PTAC to kontrolētu un sodītu tos tirgotājus, kas atteiktos piemērot uz preces norādīto cenu, tad pircējiem nebūtu tik bieži jāsaskaras ar šo izplatīto šmaukšanās veidu. Bet tagad pircējiem principiāli nevajadzētu pirkt šādu preci, bet atstāt to kasē.

  01.07.2015 17:01

 • eva
  +3

  eva

  prece , kurai mainās cena- ir arī jātirgo pa veco un jauno, vai jāsastāda akts, jāvienojas ar piegādātāju un jāpārceno.
  Tā vienmēr dara godīgos veikalos.
  Beidziet vienreiz melot un taisnoties. Tas tāpēc,ka neviens Jūs nevar sodīt!
  Kurā tad veikalā strādā( pareizāk- šmaucies)!!!!????
  Pašai rīklē nestrēgst apskaitot vecus un mazus?

  01.07.2015 17:42

 • saulespuke
  +2

  saulespuke

  Tad nu gan jaunums!!!!

  01.07.2015 16:09

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas