Slēgs sociālās aprūpes centrus Raunā un Kauguros; darbu zaudēs desmitiem cilvēku

0 komentāri

Pamatīgu darbinieku un klientu sašutumu izraisījis Labklājības ministrijas lēmums slēgt  sociālās aprūpes centru Rauna. Paziņojums, par pansionāta likvidēšanu bijis pārsteigums arī pašvaldībai, kam nu galvassāpes radīs   bezdarbnieku skaita pieaugums.

Lai pārrunātu situāciju saistībā ar sociālās aprūpes centra Rauna slēgšanu, šodien tur tika rīkota gan darbinieku, gan pansionātu iemītnieku sapulce. Atbildīgās amatpersonas skaidroja iemeslus, kāpēc pansionāts jālikvidē, un klāstīja darbinieku un klientu nākotne sperspektīvas. Tikšanās bija ļoti emocionāla.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sociālās aprūpes centrs Rauna nav vienīgais, ko plānots slēgt. No 1. maija darbību pārtrauks arī pansionāts  Kauguros. Pēc amatpersonu skaidrojuma lēmums pieņemts saistībā ar telpu neatbilstību klientu vajadzībām. Turklāt pansionāta telpas Raunā nemaz nepieder valstij, bet tiek iznomātas no luterāņu draudzes.

Klienti tiks pārcelti uz citiem pansionātiem, ko viņi paši varēs izvēlēties. Tostarp tiek piedāvāts pārcelties uz aprūpes centra Rīga filiāles Ezerkrasti jaunatklāto korpusu

Raunas pansionāta iemītnieki gan pārcelties nekur negrib.

Tikmēr neizpratnē par sociālās aprūpes centra slēgšanu ir Raunas pašvaldība, kas tāpat kā darbinieki ziņu par likvidāciju uzzinājusi no medijiem.

Slēdzot Raunas pansionātu darbu zaudēs 46 cilvēki. Tiesa gan viņiem tiks piedāvāta iespēja strādāt citos sociālās aprūpes centros.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas