Slavenības dalās iespaidos par sarunām ar cilvēkiem, kas ziedo labdarības akcijai Eņģeļi pār Latviju

0 komentāri

Šodien labdarības akcijas Eņģeļi pār Latviju ietvaros daudzi sabiedrībā pazīstami cilvēki kļuva par labdarības zvanu centra operatoriem. Proti, ziedot gribētāji varēja, piezvanot ziedot naudiņu, un parunāt, piemēram, ar Valteru Krauzi, Janu Duļevsku, Inetu Radeviču, Artūru Medni, Binniju Ārbergu, Māri Grigali un citiem.

Foto: LETA

Foto: LETA

Skaties.lv, cenšoties netraucēt augstsirdīgo nodarbi, apjautājās dažiem no akcijas dalībniekiem dalīties iespaidos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valters Krauze atzina, ka zvani ir ļoti dažādi un daži no zvanītājiem vispār ir pārsteigti, ka kāds ar viņiem runā. ”Lielākā daļa vēlas, lai varētu palīdzēt pēc iespējas vairāk bērniem,” atklāj Krauze, ”īpaši man patika kādas kundzes teiktais – katra paēduša cilvēka pienākums ir palīdzēt vēl kādam.”

Savukārt Ineta Radeviča atzina, ka viņa šādā pasākumā piedalās pirmo reizi un viņai radies ļoti silts un patīkams iespaids. ”Man ir prieks, ka man ir iespēja piedalīties šādā pasākumu, un pateicos katram zvanītāja,” atzina Radeviča.

Jana Duļevska atzīst, ka jūtas gandarīta, ka mūsu sabiedrībā ir tik dāsni un izpalīdzīgi cilvēki. ”Viena kundzīte pat apraudājās, mēs tik sirsnīgi aprunājāmies,” stāsta Duļevska.

Savukārt Artūrs Mednis atzina, ka vairāk zvana vecāka gadagājuma cilvēki: ”Es jūtu, ka zvana pensionāri, arī bērni. Tomēr vairāk cilvēki, kuri saprot, kā tas ir.”

Plašāk par akcijas Eņģeļi pār Latviju iespaidiem skaties video.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas