Slavenības dalās iespaidos par sarunām ar cilvēkiem, kas ziedo labdarības akcijai Eņģeļi pār Latviju

0 komentāri

Šodien labdarības akcijas Eņģeļi pār Latviju ietvaros daudzi sabiedrībā pazīstami cilvēki kļuva par labdarības zvanu centra operatoriem. Proti, ziedot gribētāji varēja, piezvanot ziedot naudiņu, un parunāt, piemēram, ar Valteru Krauzi, Janu Duļevsku, Inetu Radeviču, Artūru Medni, Binniju Ārbergu, Māri Grigali un citiem.

Foto: LETA

Foto: LETA

Skaties.lv, cenšoties netraucēt augstsirdīgo nodarbi, apjautājās dažiem no akcijas dalībniekiem dalīties iespaidos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valters Krauze atzina, ka zvani ir ļoti dažādi un daži no zvanītājiem vispār ir pārsteigti, ka kāds ar viņiem runā. ”Lielākā daļa vēlas, lai varētu palīdzēt pēc iespējas vairāk bērniem,” atklāj Krauze, ”īpaši man patika kādas kundzes teiktais – katra paēduša cilvēka pienākums ir palīdzēt vēl kādam.”

Savukārt Ineta Radeviča atzina, ka viņa šādā pasākumā piedalās pirmo reizi un viņai radies ļoti silts un patīkams iespaids. ”Man ir prieks, ka man ir iespēja piedalīties šādā pasākumu, un pateicos katram zvanītāja,” atzina Radeviča.

Jana Duļevska atzīst, ka jūtas gandarīta, ka mūsu sabiedrībā ir tik dāsni un izpalīdzīgi cilvēki. ”Viena kundzīte pat apraudājās, mēs tik sirsnīgi aprunājāmies,” stāsta Duļevska.

Savukārt Artūrs Mednis atzina, ka vairāk zvana vecāka gadagājuma cilvēki: ”Es jūtu, ka zvana pensionāri, arī bērni. Tomēr vairāk cilvēki, kuri saprot, kā tas ir.”

Plašāk par akcijas Eņģeļi pār Latviju iespaidiem skaties video.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas