Skumjš stāsts: bijušais cietumnieks Rīgas centrā pārdod pasi par diviem eiro

0 komentāri

“Es tev pārdošu pasi par diviem eiro” – pie diennakts pārtikas veikala Čaka ielā teica 31 gadus vecais Ervīns. Sākumā tas likās kā joks, līdz viņš izvilka pasi un piedāvāja “nofočēties”.

Vismaz puisis nemeloja, atzīstot, ka naudu prasa aliņam. Iedevu vienu eiro, kas bija makā. Ervīns nesen esot iznācis no cietuma, kur trīs mēnešus “atsēdējis” par zādzību, esot smagi sasirdzis un ilgi vairs nedzīvošot. Vai tā ir taisnība, nezinu, bet klepus viņam bija pamatīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Es pasi nenopirku, bet pavisam iespējams, kāds cits to izdarīja, un Ervīns, pats nezinot, kļūs par firmas īpašnieku. Cerams, ka puisis izķepurosies, lai gan, būsim godīgi, brīnumi notiek reti.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas