Skumji! Kamēr viens skolēns dižojas ar jaunāko viedtālruni, citam nav pat rakstāmlietu

0 komentāri

Pavisam drīz beigsies vasaras brīvlaiks, un skolēni atkal sēdīsies skolu solos. Taču, kamēr kāds jaunietis, iespējams, dižosies ar jaunākā izlaiduma tālruni, citam pat nebūs jaunas skolas somas vai penāļa. Latvijas Bērnu fonds sauc palīgā un aicina cilvēkus ziedot dažādas kancelejas preces un apģērbu, ko vēl pirms septembra nogādāt ģimenēm, kuras pašas to nevar atļauties.

1. septembris vairs nav aiz kalniem – laiks, kas jebkuram skolēnam ir īpašs notikums. Diemžēl daudzām ģimenēm Latvijā šis laiks sagādā arī skumīgākus brīžus, jo trūkst līdzekļu, lai bērnus pienācīgi sagatavotu skolas gaitām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ar akcijas Dāvā prieku skolā iet! Latvijas Bērnu fonds cer uz iedzīvotāju atsaucību. Revidējot mantas – nemest ārā rakstāmlietas, penāļus, skolas somas, burtnīcas un klades, ziemas jakas, sporta tērpus vai apavus, bet gan atdot tās tām ģimenēm, kurām nav pa kabatai visu skolai nepieciešamo iegādāties pašiem.

Ziedojumi tiek vākti ģimenēm no visas Latvijas. To stāsti ir dažādi – kāds aug daudzbērnu ģimenē, par kādu rūpējas tikai viens vecāks, vēl kādam – tuvinieki ir bez darba. Skolēni mēdzot būt arī nežēlīgi un ņirgāties par tiem, kam nav modernākā tālruņa, kur nu vēl – ja nav jaunas somas. Ziedojamās skolas mantas var atstāt tirdzniecības centra Galleria Riga 5. stāvā, katru dienu no 12.00 līdz 19.00.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas