Skumji, bet fakts: daudzu Latvijas skolu slēgšana ir neizbēgama

1 komentārs

Ņemot vērā niecīgo bērnu skaitu, skolu slēgšana Latvijā ir neizbēgama. Par to, kāda situācija ir patlaban un kādas reformas veicamas, piektdien premjere Laimdota Straujuma spriedīs ar Izglītības ministrijas un pašvaldību pārstāvjiem.

No gandrīz 800 valsts un pašvaldību vispārējās izglītības iestādēm trešdaļā jeb 270 mācās mazāk nekā simts skolēnu. Tostarp Latvijā ir aptuveni 90 skolas, kurās bērnu skaits nepārsniedz piecdesmit. Šogad saskaņota jau vairāku skolu slēgšana vai reorganizācija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēdējo desmit gadu laikā skolēnu skaits sarucis par trešdaļu. Pirms desmit gadiem tas bija ap 300 000, bet pagājušajā mācību gadā nesasniedza pat 200 000. Prognozes liecina, ka tuvākajos gados tas paliks aptuveni tādā pašā līmenī.

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • arachiks
    0

    arachiks

    Kāda problēma,aizslēdza visas mācību iestādes un nubūs problēmu.

    17.07.2015 10:51

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas