Skrundas ģeogrāfijas skolotājs strādā divās skolās, piepelnās kā gids un muzikants

3 komentāri

”Man dzīvē praktiski nav brīvu dienu, man nav svētku dienu, atvaļinājuma. Es varu atļauties strādāt skolā, jo es gan divās skolās strādāju, gan brīvajā laikā esmu gids, muzikants, vēl arī kopju savu mežu,” stāsta ģeogrāfijas skolotājs Druvas vidusskolā un Skrundas vidusskolā Juris Levics.

Viņš norāda, ka līdz ar to viņam ”kopumā naudas pietiek”. ”Bet, ja nopietni runā, tas nav normāli, vai ne? Es dzīvoju bez brīvdienām, tā jau es kopumā varu to desu atļauties,” saka skolotājs. Arī viņš šodien piedalās piketā pie Saeimas nama, kurā pedagogi prasa piešķirt finansējumu viņu atalgojuma kāpumam.

Pie Saeimas sanākušie skolotāji turēja plakātus ar saukļiem “Pieprasām atgriezt 2009. gadā atņemto naudu!”, “Valsts politika ir necieņa pret skolotāju un necieņa pret bērnu”, “Kvalitatīva izglītība nav par velti” u.c.

Kopumā pie parlamenta bija ieradušies vairāki simti pedagogu no visas valsts. Pedagogi bija parlamentāriešiem izklājuši sarkanu paklāju, uz kura kaunināja tautas kalpus par to, ka – pretēji solītajam – nav paredzēts pietiekams finansējums plānotajam jaunajam skolotāju atalgojuma modelim. Protesta noslēgumā pedagogi vienojās kopīgā sauklī par streika nepieciešamību.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Matrs
  0

  Matrs

  Salīdzinot ar citām valstīm skolotāju algas ir pa visam niecīgas. Ārzemēs arī ir cita attieksme pret skolotājiem un arī no viņiem, jo viņi jūt, ka tos novērtē un attiecīgi maksā.

  16.12.2014 01:03

 • Xjef
  0

  Xjef

  Izlabots.

  14.12.2014 16:59

 • Atis Dēvits
  0

  Atis Dēvits

  Varbūt vismaz vārdu iemācaties pareizi uzrakstīt?

  14.12.2014 16:58

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas