Skrīveri saka lielu paldies Latvijas lepnuma balvas laureātam Aivaram Milleram

2 komentāri

26. decembra vakarā, jau vienpadsmito reizi ceremonijā Latvijas lepnums tika godināti tie mūsu līdzcilvēki, par kuru pašaizliedzību, sirsnīgumu, altruismu un sirds siltumu varam būt patiesi lepni. Portāls Skaties.lv atskatīsies uz balvas ieguvējiem un viņu stāstiem. Gada mecenāta nominācijas laureāts – Aivars Millers.

Aivars Millers savai skolai palīdz no 1997. gada. Toreiz, apciemojot savu klases audzinātāju un informātikas skolotāju, viņš pamanījis ar humanitāro palīdzību atsūtītos datorus. Viņam palicis kauns… Aivars sagādājis tobrīd ļoti modernus datorus visai informātikas klasei. Nu jau vairākus gadus viņš ierodas pie Skrīveru skolas direktora ar jautājumu – kas šajā mācību gadā visvairāk nepieciešams?

Pa šiem gadiem Aivars sagādājis visdažādākās lietas – apmaksājis interešu pulciņus, pieeju vietnei uzdevumi.lv, bet uz kādu no salidojumiem par pārsteigumu citiem viņš ieradās ar pašsacerētu dziesmu, kas nu neoficiāli kļuvusi par Skrīveru skolas himnu. “Tas ir mans pienākums – atdot skolai atpakaļ kaut ko. Par sasniegumiem pirmkārt jau jāpateicas ģimenei un radiem, bet otrkārt – tā noteikti ir skola, kas mācīja, audzināja…”

Nu jau vairāk nekā piecus gadus Aivars apciemo ne tikai skolu, bet arī regulāri viesojas veco ļaužu pansionātā, kur viņš sagādājis jaunas gultas, dažādus braucienus uz ārzemēm un daudz ko citu. Latvijas lepnums 2014 nominācijā Gada mecenāts – Aivars Millers.

2 komentāri

TOP komentāri

 • janka
  +1

  janka

  Nodokļu shēmotājs.

  01.01.2015 23:06

 • Frenks
  0

  Frenks

  Jā , Millera kunga priekšā - cepuri nost !

  01.01.2015 22:03

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas