Skolotājs samin skolnieces; Par to viņam piemēro 100 eiro naudas sodu

0 komentāri

Rīgas 96.vidusskolas skolotājs audzināšanas nolūkos ar kājām saminis trīs audzēknes.  Kāpēc tiesa liek skolotāju atjaunot darbā? Ko par šo situāciju saka bērnu tiesību aizstāvji, skaidro TV3 raidījums Bez Tabu.

96. vidusskolas direktore norāda, ka skolotājs mutiski savu rīcību nav noliedzis, bet rakstiskā paskaidrojumā norādījis, ka skolniecēm uzkāpis nejauši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Notikušo izmeklējusi arī Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija, kura skolotājam piemērojusi vien 100 eiro naudas sodu.

Arnis Vanags skolotāja amatā ir vairāk nekā 20 gadus, sūdzības par viņa darbu saņemtas regulāri.

Plašāk par notikušo skatieties pievienotajā video.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas