Skolotāji pie jaunajām algām, iespējams, tik drīz nemaz netiks, paziņo Seile

0 komentāri

Skolotāju algu jaunais modelis var neīstenoties arī nākamā gada 1. janvārī, kā bija cerēts, ne arī 2016. gada 1. septembrī, šorīt 900 Sekundēs sacīja izglītības ministre Mārīte Seile.

”Šobrīd nevar apgalvot, ka skolotāju algu jaunais modelis ar lielākām algām būs 2016. gadā nedz no 1. janvāra, nedz no 1. septembra,” pauda ministre.

Viņa sacīja, ka skolotāju algu modeļa jautājumu valdībā varētu skatīt augusta vidū.

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, – jaunais finansējuma modelis vairākiem tūkstošiem skolotāju draud ar darba zaudēšanu.

Finanšu ministrija nevar atbalstīt Izglītības ministrijas izstrādāto jauno pedagogu atalgojuma modeli, jo neesot izprotams tā ekonomiskais pamatojums. Līdz ar to nav skaidrības, kas notiktu pēc reformu ieviešanas.

Zināms, ka jaunais modelis pamatīgi ietekmētu arī pašvaldību budžetus, kas, piemēram, maksā algas bērnudārzu skolotājiem.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas