Skolēni par grūtākajiem atzinuši angļu valodas, matemātikas un vēstures eksāmenu

0 komentāri

Satraukuma pilna šī diena bijusi vidusskolu absolventiem. Tiek publiskoti centralizēto eksāmenu rezultāti. Lai tos uzzinātu, absolventiem vairs tie nav jāmeklē pie informācijas stenda gaitenī, bet gan internetā.

LNT aptaujātie skolēni šogad par grūtākajiem atzinuši angļu valodas, matemātikas un vēstures eksāmenu. Daļēji tas saskan ar Valsts izglītības satura centra (VISC) apkopojumu par rezultātiem visā valstī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VISC pārstāve Diāna Āboliņa

Mums par pārsteigumu, šogad eksaktajos priekšmetos rezultāti ir labāki, izņemot fiziku, kur ir nedaudz zemāki. Augstāki rezultāti arī ir valodās – krievu, franču, vācu. Bet zemāki rezultāti – angļu valodā, arī latviešu valodā.

Līdz ar rezultātu publicēšanu skolēni, kuri ar vērtējumu nav apmierināti, var iesniegt apelāciju. Visbiežāk apstrīdēti tiek radošo uzdevumu rezultāti. Iepriekšējo gadu pieredze gan liecina, ka apmierināta tiek neliela daļa sūdzību.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas