Skolas vadībai ”nav laika” laikus publicēt stundu sarakstu

0 komentāri

Rīgā ir kāda skola, kuras audzēkņi ļoti vēlas mācīties, bet skolas vadība liek šķēršļus, lai viņi to veiksmīgi varētu darīt. Rīgas Stila un modes profesionālajā vidusskolā sagatavo ne tikai frizierus un drēbniekus, bet arī ”gaišreģus”, jo audzēkņiem pašiem jāizdomā nākamās dienas stundu saraksts.

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis ziņu no kādas satrauktas skolnieces. ”Nekad nav zināmas stundas nākamajai dienai, kur nu nedēļai. Un retums, kad izliek dienas laikā, parasti stundu saraksts e-klasē tiek ielikts ap 19.00. Gan skolotāji, gan skolēni ir neapmierināti, taču, kad tiek jautāts, kad kaut kas mainīsies, tiek attraukts, ka vadībai neesot laika. Kā es varu sagatavoties, ja nezinu stundu sarakstu?”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mācību iestādes direktore norāda, ka nav lietas kursā par notikušo.

Direktores vietniece Jūlija Opikova norāda, ka tā mēdz gadīties, bet tie ir tikai izņēmuma gadījumi.

Vairāk skatieties pievienotajā video.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas