Skaties FOTO: svinīgs un emocionāls Pēdējais zvans skolā

0 komentāri

Mācību gads tuvojas beigām, un daudziem skolēniem šis laiks vēsta tikai par skolēnu brīvlaika tuvošanos, savukārt 9. un 12. klašu skolēniem – par eksāmeniem un satraukumu, ko iesākt pēc skolas beigšanas. Maijā skolās tiek ieskandināts Pēdējais zvans – pasākums, kad abiturienti var pateikties skolotājiem, bet paši saņem apsveikumus no jaunākajiem skolēniem.

TV3 Ziņas šajā skolēniem īpašajā dienā paviesojās Rīgas Centra humanitārajā vidusskolā, lai aprunātos ar skolēniem un skolotājiem par šīs dienas sajūtām. 12. klases skolēniem bija jāraksta vēstule sev par to, ko gribētu sasniegt pēc 10 gadiem. Šo vēstuli viņi arī saņems tikai pēc šiem desmit gadiem. Uz svinīgo pasākumu skolas beidzējus pavadīja pirmklasnieki. Skolēni paši atzina, ka ir ļoti emocionāli un satraukti, jo priekšā vēl ir eksāmeni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas