Šīs sunenītes dzīvesstāsts nav bijis no tiem vieglajiem… Palīdzēsim viņai!

0 komentāri

Pēc saimnieces nonākšanas slimnīcā mājas meklē suņu meitene vārdā Zane. Viņas līdzšinējais dzīvesstāsts nav bijis no tiem patīkamākajiem…

Pirms četriem gadiem ziemā vilcenīte Zane tika atrasta ar lauztā ķepām. Patversmē sunenīte tika operētā, un tā kā viņai vajadzēja nodrošināt pilnīgi nekustīgu atveseļošanās periodu, rūpes par sunenīti uzņēmās kāda kundze, kas pēc Zanes atveseļošanās nespēja no rējējiņas šķirties.

Diemžēl šobrīd sunenīte atkal nonākusi patversmē, jo saimniece ar insultu atrodas slimnīcā. Zanītes vecums – ap 8-9 gadiem, viņa ir radusi dzīvot dzīvoklī, gulēt gultā, taču nebūs draugos ar kaķiem un arī mazu bērnu sabiedrība sunenītei ne visai tīk. Ja nu kāda vientuļa ome lūko pēc uzticamas draudzenītes, Zane varētu kļūt par jūsu kompanjoni, raksta dzīvnieku patversme.

Foto

Ikviens, kurš varētu uzņemties rūpes par suņuku, ir aicināts sazinies ar patversmi pa tālruni: 26617636 vai atbraukt ciemos darba laikā no 10.00 līdz 18.00 (pirmdienās patversme slēgta).

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas