Šis sludinājums parāda to, kas nav kārtībā ar Latviju – kaprači pelna vairāk par ķirurgiem…

5 komentāri

Kā zināms, ir neskaitāmi iemesli, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē. Lūk, jaunākais no tiem – kapracis, kura pienākums ir guldīt cilvēkus zemes klēpī, saņem divreiz lielāku algu nekā kvalificēts ķirurgs, kurš glābj dzīvības…

Sociālo tīklu lietotāja Ieva salīdzinājusi divus darba sludinājumus Nodarbinātības valsts aģentūrā. Atšķirības ir visai graujošas…

Izsludinātā vakance uz ķirurga amatu Jelgavā ir atalgota ar 530 eiro mēnesī pēc nodokļu nomaksas, savukārt darba sludinājumā uz kaprača arodu, viņa atalgojums ir vairāk nekā divas reizes lielāks – 1200 eiro mēnesī. Lieki piebilst, ka, lai kļūtu par labu ķirurgu, ir jāmācās vismaz 10 reižu ilgāk.

Šis sludinājums liek aizdomāties par dzīves pamatvērtībām – vai tiešām mediķi, kuru ikdiena ir palīdzēšana cilvēkiem un viņu glābšana no nāves, par savu darbu ir pelnījuši tik smieklīgu samaksu?

Foto

5 komentāri

TOP komentāri

 • Kristaps Petrovskis
  +1

  Kristaps Petrovskis

  Vai tiešām neprotat lasīt,ka sludinājumā kurā aicina darbā ķirurgu ir melns uz balta rakstīts:" Sludinājumā norādītā alga nav patiesa!"
  Kā var kautko salīdzināt ja nav konkrēts fakts?
  Uzskatu ka šis raksts ir bezjēdzīgs.

  22.01.2016 21:07

 • Es
  0

  Es

  Medicīnas sistēma mūsu valstī patiesībā tiem kapračiem rada to darbu ar lielo algu. Cilvēkiem nav iespēju ārstēties,- kvotas, lielās rindas uz izmeklējumiem, ārstēšanos. Cilvēki mirst, kā mušas.

  25.01.2016 19:28

 • rezidents
  0

  rezidents

  Nu bet takš tāda tā alga arī ir, man pat vēl mazāka jo nav iespēju piedežūrēt klāt.

  25.01.2016 14:41

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas