Šis mazais peļu junkurs tika izmests uz ielas nosalšanai… Palīdzēsim viņam atrast mājas!

2 komentāri

Kāds iedzīvotājs atradis autostāvvietā pieklīdušu kaķēnu, kurš, visticamāk, ir izmests uz ielas. Dzīvnieciņam steidzami tiek meklētas jaunas mājas, kurās viņš tiktu uzņemts kā savējais.

“Kādu dienu mans vīrs darbavietas stāvvietā ieraudzīja mazu melnbaltu kaķīti. Viņš piegāja viņam klāt un saprata, ka dzīvnieciņš ir mājas kaķītis – viņš glaudās pie kājām un uzticīgām actiņām skatījās, lūdzot viņam palīdzēt un it kā gribot pastāstīt, kāpēc viņš tāds mazs palicis viens ārā. Vīrs saprata, ka kaķītis aizies bojā, ja viņu atstās aukstumā ārā,” raksta kaķīša atradēji.

Foto

Kaķēns aizvests pārbaudīties uz klīniku, un ar viņa veselību viss ir vislabākajā kārtībā. Viņa aptuvenais vecums ir 2,5 mēneši, un šobrīd vēl nav iespējams pateikt, vai mincis ir puika vai meitene. “Rakstu cerībā, ka mazais kaķītis atradīs saimnieku, izaugs par lielu runci un priecēs savu saimnieku ar murrāšanu,” cerību pauž dzīvnieciņa atradēji.

Ikviens, kurš vēlētos uzņemties rūpes par mīluli, ir aicināts zvanīt Jeļenai (29162100) vai Rutai (29162563).

2 komentāri

TOP komentāri

 • Inara Pudule
  0

  Inara Pudule

  Sakiet ludzu ,kuraa rajonaa tika atrasts mazais kipars?

  02.12.2015 21:32

 • Kristaps
  0

  Kristaps

  Kur atrodas tas mazais junkurs?

  02.12.2015 06:34

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas