Sirsniņa uzrakstā ”Rīga” – ko par to domā Ušakovs un uzraksta autors Celms?

0 komentāri

Bezgaumība, neprofesionalitāte, iejaukšanās lietās, gar kurām nav daļas – tā sirsniņas parādīšanos uzrakstā ”Rīga” raksturo oriģinālā uzraksta autors, mākslinieks Valdis Celms. Tikmēr Rīgas mēram Nilam Ušakovam, kurš par sirsniņas parādīšanos atbildīgs, nav skaidrs, kādēļ ažiotāža ap garumzīmes pazušanu jaunajā uzrakstā “Rīga” sākusies tikai tagad.

Foto: LETA

Foto: LETA


Rīgas mērs Nils Ušakovs:

Ir cilvēki, kam patīk šis uzraksts, ir tādi, kuriem tas nepatīk. Sirsniņa uzrakstā ”Rīga” parādījās jau maija beigās, bet tikai tagad visi to sāka kritizēt.

Tikmēr dzejniece Inese Zandere norādīja, ka garumzīmes pazušana no uzraksta ”Rīga” iemieso daudzus citus jautājumus, piemēram, – jautājumu par valodu.

Latvijas Dizaineru savienības priekšsēdētājs Andrejs Broks iepriekš pauda viedokli, ka uzraksts neesot veiksmīgs nedz no dizaina, nedz no autortiesību skatupunkta.

Galvaspilsētā, uz AB dambja, parādījies jauns uzraksts ”Rīga”, kuram punkta uz ”i” vietā atrodas sirsniņa zili baltā – Rīgas karoga – krāsā.

Foto: Ilze Vēbere, TV3 Ziņas

Foto: Ilze Vēbere, TV3 Ziņas

Foto: LETA

Oriģinālais uzraksts “Rīga”

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas