Sirsnīgi un aizkustinoši: cilvēki iesūta savas bildes ar patversmē paņemtiem dzīvniekiem

0 komentāri

Latvijā, izrādās, ir gana daudz cilvēku ar labām sirdīm, kas savās mājās ir uzņēmuši četrkājainos draugus no patversmēm. Vismaz tā var spriest no raidījuma Bez Tabu Twitter kontā ievietotajām fotogrāfijām, kurās redzami saimnieki un viņu mīluļi, kas paglābti no dzīves patversmē.

Uz Bez Tabu aicinājumu iesūtīt “selfiju” ar četrkājainu labāko draugu, ar kuru iepazīšanās notikusi dzīvnieku patversmē, atsaucās vairākas labās sirdis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto!

Varbūt arī tu vari kādam kļūt par vislabāko saimnieku pasaulē. Vai arī vari ziedot suņu patversmei, zvanot pa tālr.: 90006388. Viens zvans – ziedojums 1,42 eiro apmērā.

Akcijas organizatori

 

Akcijas dalībnieki

 Ķepas meklē mājas dalībnieki

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas