Sirsnīgi! Nejauša garāmgājēja uzdāvina Vējonim rozes

0 komentāri

Šodien, nododot svinīgo zvērestu, amatā stājies jaunievēlētais Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kuru pie Saeimas ēkas sveica arī tauta.

Pirms došanās pie Brīvības pieminekļa, lai noliktu tur ziedus kopā ar savu ģimeni, Vējoni pie Saeimas ēkas sagaidīja kāda kundze, kura jaunievēlētajam prezidentam bija sarūpējusi oranžas rozes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto:

Vējoņa inaugurācijas ceremoniju pagodināja bijušie prezidenti Andris Bērziņš, Valdis Zatlers, Vaira Vīķe-Freiberga un Guntis Ulmanis, kuri visai nepiespiestā atmosfērā uzņēma savu pēcteci.

”Es zvēru, ka viss mans darbs būs veltīts Latvijas tautas labumam. Es darīšu visu, kas stāvēs manos spēkos, lai sekmētu Latvijas valsts un tās iedzīvotāju labklājību. Es turēšu svētus un ievērošu Latvijas Satversmi un valsts likumus. Pret visiem es izturēšos taisni un savus pienākumus izpildīšu pēc labākās apziņas,” savā uzrunā solīja Vējonis.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas