Sinoptiķu jaunākās prognozes! Novembris būs silts, lietains un vējains

0 komentāri

Kopš novembra sākuma laikapstākļi Latvijā salīdzinājumā ar oktobri ir mainījušies – pār tiem mūsu reģionā valda aktīva ciklonu darbība. Tā sekas izjūtam kā lietainu, vējainu, tomēr siltu laiku.

Vēl šīs nedēļas sākumā tika uzstādīti maksimālās temperatūras rekordi. Piemēram, ceturtdien, 12. novembrī, pēcpusdienā un vakarā virs Igaunijas un Latvijas gaidāma jauna ciklona veidošanās, kas atnesīs gan daudz mākoņu un lietu, gan arī vēja pastiprināšanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šodien pēcpusdienā jau jūras piekrastē, bet vakarā un nakts pirmajā pusē arī Vidzemē līča piekrastē rietumu, ziemeļrietumu vējš brāzmās sasniegs 20-22 metru sekundē ātrumu, pārējā teritorijā vējš pūtīs ar brāzmām līdz 15-19 m/s. Savukārt galējos valsts ziemeļaustrumu rajonos vēja pastiprināšanās gandrīz nebūs jūtama.

Vēja pastiprināšanās nebūs ilga, jau nakts otrajā pusē, ciklonam atkāpjoties uz dienvidaustrumiem, tas pierims un rīta pusē būs pat lēns.

Foto – skaistais Latvijas rudens!

Laika ziņas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā