Sinoptiķi izplata dzelteno brīdinājumu! Vakarā būs negaiss!

1 komentārs

Uzmanies! Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par stiprām lietusgāzēm un pērkona negaisu šovakar, 31. jūlijā.

“Vakarā vietām Latvijā, galvenokārt centrālajos un austrumu rajonos, turpinoties pērkona lietusgāzēm, nokrišņu daudzums sasniegs 15-17 milimetrus,” ziņo meteorologi, kas izplatījuši dzeltenās krāsas brīdinājumu.

Dzeltenais brīdinājums nozīmē, ka laikapstākļi nebūs bīstami, “taču, ja jūs plānojat aktivitātes, kuras var ietekmēt meteoroloģiskie apstākļi, esiet uzmanīgi”, liecina informācija LVĢMC mājaslapā. “Esiet informēts par gaidāmajām laikapstākļu izmaiņām, un lieki nepakļaujiet sevi riskam!” norāda sinoptiķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Laika ziņas

1 komentārs

TOP komentāri

  • hartijs
    +1

    hartijs

    Lai nu kam, bet sinoptiķiem neticu. Nebūs negaisa.

    31.07.2015 19:59

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā