Simtiem velosipēdistu izbrauc ielās. Skaties reportāžu no Kritiskās masas!

0 komentāri

Vairāki simti velobraucēju svētdienas pēcpusdienā piedalās ikgadējā Kritiskās masas braucienā, lai pievērstu uzmanību riteņbraucēju drošībai uz ceļa.

Velobraucēju pulcēšanās pie Dailes sākās ap pusdienas laiku, un brīdī, kad startēja brauciens, tā dalībnieku skaits sasniedz vairākus simtus. Riteņbraucēji veic ierasto maršrutu pa Brīvības ielu, cauri Vecrīgai un līdz Uzvaras parkam, kur plānots noslēgums.

Kā novēroja Skaties.lv, atšķirībā no iepriekšējiem gadiem šoreiz velosipēdistus nepavada policija. Neraugoties uz to, ka viens no Kritiskās masas mērķiem ir pievērst uzmanību velobraucēju drošībai ielās, jāatzīmē, ka atsevišķi brauciena dalībnieki tomēr paši “grēko” ar noteikumu ievērošanu un šķērso ielu arī pie sarkanās gaismas.

Kā ierasts citus gadus, Kritiskā masa pulcēja arī vairākus kolorīti tērptus riteņbraucējus – piemēram, kāds pedāļu minējs braucienu veica ar krustu uz muguras.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas