Silti! Ar 2000 selfijiem savāc ziedojumus pamesto dzīvnieku siltumam

0 komentāri

Labdarības akcijas #laibigbankziedo laikā vairāk nekā 2000 sociālo tīklu lietotāju ar savu un mājdzīvnieka “selfijiem” atbalstījuši 15 tūkstošu kilogramu granulu ziedojumu Labajām mājām. Tas nodrošinās siltumu patversmei, kurā ik dienu dzīvo vidēji 150 pamestu mājdzīvnieku.

Lai patversmes 1000 kvadrātmetru plašās telpas uzturētu 15 grādu siltumā, dienā nepieciešami vairāki desmiti kilogrami granulu. “Tāpēc Bigbank aicinājusi sociālo tīklu entuziastus publicēt bildes ar mājdzīvniekiem, tā atbalstot apkures granulu ziedojumu Labajām mājām. Šogad kampaņa izpelnījās lietotāju uzmanību un trīs dienu laikā ”saziedoja” vajadzīgo summu,” stāsta Bigbank Latvijas filiāles vadītājs Artis Bērziņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto!

Akcijas mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par dzīvnieku labturības jautājumiem, kā arī atbalstīt Juglas dzīvnieku patversmi Labās mājas, aicinot sabiedrību līdzdarboties.

Par katru lietotāja ievietotu “selfiju” ar mirkļbirku #laiBIGBANKziedo, Bigbank ziedojusi patversmei 10 kg apkures granulas, kopumā 3000 eiro apmērā. Pateicoties ziedotāju aktivitātei, noteiktais bilžu apjoms ir savākts, un kampaņa ir slēgta līdz nākamajam gadam.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas