Silti! Ar 2000 selfijiem savāc ziedojumus pamesto dzīvnieku siltumam

0 komentāri
Silti! Ar 2000 selfijiem savāc ziedojumus pamesto dzīvnieku siltumam
Anna Jekabsone

Tev noteikti jāizlasa

Labdarības akcijas #laibigbankziedo laikā vairāk nekā 2000 sociālo tīklu lietotāju ar savu un mājdzīvnieka “selfijiem” atbalstījuši 15 tūkstošu kilogramu granulu ziedojumu Labajām mājām. Tas nodrošinās siltumu patversmei, kurā ik dienu dzīvo vidēji 150 pamestu mājdzīvnieku.

Lai patversmes 1000 kvadrātmetru plašās telpas uzturētu 15 grādu siltumā, dienā nepieciešami vairāki desmiti kilogrami granulu. “Tāpēc Bigbank aicinājusi sociālo tīklu entuziastus publicēt bildes ar mājdzīvniekiem, tā atbalstot apkures granulu ziedojumu Labajām mājām. Šogad kampaņa izpelnījās lietotāju uzmanību un trīs dienu laikā “saziedoja” vajadzīgo summu,” stāsta Bigbank Latvijas filiāles vadītājs Artis Bērziņš.

Foto!

Akcijas mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par dzīvnieku labturības jautājumiem, kā arī atbalstīt Juglas dzīvnieku patversmi Labās mājas, aicinot sabiedrību līdzdarboties.

Par katru lietotāja ievietotu “selfiju” ar mirkļbirku #laiBIGBANKziedo, Bigbank ziedojusi patversmei 10 kg apkures granulas, kopumā 3000 eiro apmērā. Pateicoties ziedotāju aktivitātei, noteiktais bilžu apjoms ir savākts, un kampaņa ir slēgta līdz nākamajam gadam.

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas