Siguldas mēra brālis mājvietu radis Gaujas Nacionālajā parkā; ar “papīriem” viss kārtībā

3 komentāri

Gaujas Nacionālajā parkā (GNP) trīs vietās notiek būvdarbi. Aizsargājamās Gaujas vecteces rakšanas darbi pēc raidījuma Bez Tabu intereses nu ir pārtraukti, taču būvdarbi notiek vēl divās vietās. Vienā no tām mājvietu radis tagadējā Siguldas mēra brālis.

Vienu kilometru uz priekšu no Gaujas vecteces redzami vēl vieni būvdarbi – tur ar tehniku izlīdzināts pats upes krasts! Par šiem darbiem atbild Valsts vides dienests. Patlaban tiek gaidīts slēdziens, vai šādi darbi maz pieļaujami.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Trešais objekts ir Nurmižu gravu rezervāts, kur cilvēkiem pat kāju spert nav atļauts. Taču te mājvietu radis tagadējā Siguldas mēra Uģa Mitrevica brālis, kura īpašumu apsaimnieko viņa tēvs Jānis Mitrevics, kurš ilgus gadus bijis Gaujas Nacionālā parka inspektors. Viņš skaidro, ka būvdarbi notiek saskaņoti un ka viņš pats kopā ar Siguldas būvvaldes pieaicinātu biotopu ekspertu secinājuši, ka dabai netiek nodarīts kaitējums. Tāpat viņš norāda uz robežām, kur beidzas dabas parks, un līdz ar to ir atļauti būvdarbi. Bijušais parka inspektors sola, ka viņš nepieļaus tādus būvdarbus, kas var kaitēt dabai.

Jāpiemin, lai darbi tiktu pārtraukti iepriekš minētajā Gaujas vectecē, dabas ekspertiem vajadzēja vairākas nedēļas laika. Tādējādi ierosināta administratīva lieta par tur veiktajiem zemes rakšanas un koku izzāģēšanas darbiem bez īpašām atļaujām. Daba neesot izpostīta, secinājuši eksperti.

Skaties video!

3 komentāri

TOP komentāri

 • gandrīz vietējā
  0

  gandrīz vietējā

  ļoti nekrietni tas viss izskatās. Tā tuvo radu būšana nupat ir par traku!

  25.04.2015 12:45

 • Gaujietis
  0

  Gaujietis

  bet ja pats mērs nedzīvo tur, kā viņš vispār var būt mērs - bez dzīvesvietas savā novadā?

  22.04.2015 13:53

 • vieteejaa
  0

  vieteejaa

  Nelietiba!Aaraa no Siguldas!!!Patvalnieki!!!

  09.04.2015 16:38

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas