Siguldas dārziņā vecākiem jāpērk grāmatiņas, kuru autore ir bērnudārza vadītāja

10 komentāri

Siguldas bērnudārzā Saulīte četrgadnieku grupiņā Dzīpariņi bērnu vecākiem par savu naudu jāiegādājas grāmatiņas, kuru līdzautore, izrādās, ir šā bērnudārza vadītāja.

Kamēr vairums vecāku – vismaz 19 – ir sapulcē nobalsojuši, ka grāmatiņas, kuru kopējā cena ir nedaudz vairāk par 13 eiro, iegādāsies, citi ceļ trauksmi – kādēļ viņiem jāpērk tieši šie mācību materiāli, turklāt par savu naudu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr bērnudārza audzinātājas uzskata, ka “alternatīvas jau nav”. “Mēs varam piedāvāt dažādas grāmatiņas, ko bērni nes sev līdzi uz dārziņu, taču tās ir izkrāsojamās grāmatas bez papildu mācību materiāliem,” stāsta dārziņa audzinātājas.

Foto:

Savukārt Izglītības kvalitātes valsts dienesta pārstāvis Juris Zīverts, uzzinot šo faktu, kļūst domīgs: ”Vai tieši šīs burtnīcas ir jāpērk vai kādas citas? Tas var radīt kādas pārdomas.”

Skaties video un uzzini vairāk!

10 komentāri

TOP komentāri

 • Mariss
  +3

  Mariss

  Kārtējais žurnālistu stulbums, kur no nekā uzcept nez ko.

  30.09.2015 09:48

 • Lelde
  +2

  Lelde

  Cien. Siguldiete!
  No jūsu puses ir ļoti nekorekti šādi izteikties! Tieši šādu cilvēku dēļ kā JŪS rodas problēmas ne tikai b/d darbiniekiem, bet arī bērniem un vecākiem, kuri ne pie kā nav vainīgi. Jo arī JŪS esat "klusētāja" , kāpēc negājāt, neteicāt, ka grāmatiņa neatbilst JŪSU prasībām??? Bet tagad visi gudri! Un par pedagogu kvalifikācijas kursiem runājot,ticiet man pedagogi tādos iet. Žēl, ka nav kursi vecākiem kā JŪS, kaut vai, lai izrādītu cieņu.

  30.09.2015 19:25

 • Evita
  +2

  Evita

  Sāksim ar to, ka tās ir darba burtnīcas, kurās raksta un darbojas bērns. Pēc tam tās paliek bērnam. Manējie vēl vismaz gadu mājās ar tām darbojās. Ja tas nāk par labu mana bērna attīstībai un izglītībai, tad šie padsmit eur nieks. Cik mēs ikdienā iztērējam naudu visādos niekos?

  30.09.2015 13:38

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas