Sievietei no mājokļa nozog somu ar “visu viņas iedzīvi”… Palīdzam viņai to atrast!

0 komentāri

Kāda iedzīvotāja ar sociālo tīklu starpniecību meklē lieciniekus zādzībai, kas agrā rītā notikusi viņas dzīvesvietā. Lūk, viņas ieraksts:

“Es nezinu, kā lai sāk šādu vēstuli, bet ceru, ka tā sasniegs Jūs un varbūt Jūs pat varēsiet man palīdzēt! Šodien (20. aprīlī) ap plkst. 5.50 pamodos no salda miedziņa, jo kāds ienāca manā dzīvoklī. Sākumā domāju, ka tas ir kāds no manas ģimenes un jautāju: “Kas tur ir?”. Protams, man neviens neatbildēja (joprojām atrados gultā un pat nedomāju celties). Tajā momentā kāds pastiepās, paķēra manu somu, kas stāvēja uz dīvāniņa koridorā – tad es sapratu, kas notiek. Sāku kliegt un skriet pakaļ vēl pusaizmigusi, satraukta un nobijusies, bet zaglis lidoja lejā pa trepēm tik ātri, ka nespēju izdarīt neko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mēģināju aizslēgt durvis, bet atslēga griezās 360 grādos uz riņķi vien! Protams pirmais zvans – nobloķēt bankas karti, tad ģimene, jo nesapratu, kas jādara, un tad arī policija. Goda vārds – pirmo reizi dzīvē man tik ļoti trīcēja rokas…

Ar šo visu es mēģinu pateikt to, ka nekad svarīgās mantas neatstājiet koridorā – somas, atslēgas, telefons… Un, ja līdzekļi atļauj, iegādājaties kaut cik normālas durvis, jo tā sajūta, kas pārņēma mani, bija ļoti pretīga. Un, cik dīvaini tas arī neizklausītos, vairs es nejūtos droši savās mājās.

Somā atradās visa mana dzīve – plānotājs, maks ar naudu, kartēm, e-talonu, tiesībām utt., penālis, “flešs” un Stenlijs. Maza meitenītes krāsots papīra cilvēciņš, kas atceļoja pie manis no Amerikas – kopā ar Stenliju man bija jāfotografējas visādās Latvijas vietās un tad tas ar bildēm jānosūta meitenītei atpakaļ. Tādā veidā iepazīstot Latviju, tās kultūru un dabu! Ja man būtu iespēja es gribētu atgūt savu maku un Stenliju, jo tās bija divas svarīgākās mantas tajā somā.”

Cietusī lūdz padalīties ar šo ziņu, jo, iespējams, kāds ir redzējis viņas somu vai lietas, kas tajā atradušās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas