Sieviete vēlas skaistus ilgviļņus, bet iegūst “švammi” un izplūst asarās

8 komentāri
Sieviete vēlas skaistus ilgviļņus, bet iegūst “švammi” un izplūst asarās
Lasītājas foto

Kāda sieviete vēlējusies iegūt “lielas, skaistas lokas” un devusies uz Jelgavas frizētavu Šarms. Frizētavā, pēc sievietes stāstītā, tika solīts, ka “būs skaistas lokas” un viņa “neizskatīsies pēc aitas”. Taču rezultāts licis klientei izplūst asarās.

“Šodien tiku pie meistares un izskaidroju, ka gribu lielas, skaistas lokas. Man apsolīja, ka būs lielas lokas un neizskatīšos pēc aitas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kad man pabeidza visu procedūru, raudāju, uz galvas bija riktīga “švamme”, lokas bija smalkas un nevienādas, kad pieskāros matiem, bija sajūta, ka man uz matiem izlieta tonna cukura sīrupa.

Saka, ka matus nedrīkst mazgāt trīs dienas, bet es pat nevarēju tos izķemmēt ar pirkstiem, pat nevaru iedomāties, kas būs uz galvas pēc trīs dienām. Apakšējie mati pie kakla tā arī palikuši taisni. Uz sevi nevarēju skatīties spogulī, kauns bija iet mājās.

Meistari neatzinās, ka sataisījuši s**us, un teica, ka tās ir lokas, ko es prasīju. Uz galvas bija nenormāla “švamme” – tas nav tas, ko es prasīju un ko gribu redzēt katru dienu,” stāsta neapmierinātā kliente.

Lūk, rezultāts:

Lasītājas foto

Lasītājas foto

Lai arī saka, ka klientam vienmēr taisnība, sazinoties ar frizētavu, portāls Skaties.lv noskaidroja – frizētavā uzskata, ka meistara vainas pie nelāgā rezultāta neesot. “Mēs nezinām, kāds ir katram klientam mats, to iepriekš pārbaudīt nevaram. Mati var arī atteikties pieņemt ķīmiju. Sieviete arī varēja paprasīt uztaisīt vienu šķipsnu, lai redzētu, kā keratīna ilgviļņi izskatīsies, taču viņa gribēja uzreiz visus ilgviļņus un gāja uz to,” pauda frizētavas Šarms pārstāve Inita Munce. Viņa uzskata, ka frizētavas vainas šeit neesot, un pauž, ka visi citi klienti pēc šīs procedūras ir bijuši apmierināti.

Tāpat frizētavas pārstāve pauž, ka sieviete esot pati izvēlējusies konkrētā izmēra ilgviļņu ruļļus. Tāpat kliente sākotnēji “pati nezināja, ko grib”, proti, viņa esot rādījusi friziermeistarei attēlu, kas bijis “fotošopēts”, un meistare jau uzreiz esot sacījusi, ka tādu rezultātu kliente nevarēs dabūt.

Ko tu domā par šo situāciju? Raksti komentāros?

8 komentāri

TOP komentāri

 • Šarms
  +3

  Šarms

  Katram salonam ir bijusi kāda sūdzība. Klientam ir jāapzinās, ka jebkuri ilgvilni sastāv no ķīmijas, tādējādi mati tiek bojāti. Vis tika izrunāts ar klientu ( par vēlmēm, par rezultātu, tika kopīgi izvēlēti ruļļa lielums ). Ir jārēķinās ar gala rezultātu, jo zinot,ka klientei ir bijusi ilgviļņi jau iepriekš. Protams tika piedāvāts pēc procedūras labot rezultātu, bet bija atteikums. Veljoprojam šī iespēja ir iespējama un labprāt to ar darītu, lai tikai klients no mums izietu ārā apmierināts :)

  06.11.2015 10:06

 • !
  +2

  !

  Gribu piebilsts,ka attēlā redzamie mati nav tie paši mati,kam tika likti ilgviļņi.

  06.11.2015 14:49

 • Santa
  0

  Santa

  Tā Iveta Ose...., tas nu gan ir kaut KAS, lai neteiktu vairak !!! Šarms nav Šarms, bet S..s .Osei vispar bija jātura mute ciet, ar savu slkto slavu Jelgavā ! Kādi vēl var būt attaisnojumi...., mati ir sabojāti, KLIENTS ir viss svarigākais, bet šīs lauku frizierītes jau to nesaprot !!!

  11.10.2016 19:26

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas