Sieviete lūdz palīdzību kurzemniekiem atrast divus jūrā pazudušus brāļus

1 komentārs

”Es vēršos pie visiem tiem cilvēkiem, kas pavada laiku garās pastaigās gar jūru,” tā Twitter kontā sabiedrību uzrunā Inita Ķuņķe, kura vēlas atrast savu jūrā aizgājušo brāļu mirstīgās atliekas.

”Mūsu ģimeni 20. martā piemeklēja liela traģēdija – jūra mums atņēma divus brāļus un līdz šai dienai vēl nav atdevusi. Lūgums visiem tiem, kuri dzīvo no Liepājas uz ziemeļiem līdz Ventspilij pievērst uzmanību jūrai un jūras krastam. Varbūt mūsu brāļi atrodas tai pus Liepājai. Jūra ir liela, un iespējams ir viss,” raksta jūrā pazudušo zvejnieku tuviniece.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sieviete pieļauj, ka pazudušie brāļi varētu būt ne vien Liepājas pusē, kur viņi pazuda, bet arī Ziemupē, Jūrkalnē vai Pāvilostā.

Jau ziņojām, ka 20. martā pie Jūrmalciema, netālu no Liepājas uz Lietuvas pusi, jūrā izgāja un neatgriezās divi vīrieši.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Maris
    0

    Maris

    Jura ar straumi,no strandejusha tralera decembrii Liepajas ostas vartos jura atdeva upuri 31.maija Saraiku pludmalee.

    03.04.2015 12:22

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas