Šie piemīlīgie kucēni meklē jaunas mājas. Palīdzēsim viņiem!

0 komentāri
Šie piemīlīgie kucēni meklē jaunas mājas. Palīdzēsim viņiem!
Foto: Facebook / Labās mājas

Iepriecinošas ziņas no dzīvnieku patversmes Labās mājas – pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, sev jaunu mitekli atraduši vairāki tās iemītnieki, bet vēl vairāki meklē sev jaunas ģimenes.

Mājās devusies šarpeja un labradora jauktenītis – Lords Šarpiņš, kurš patversmē nokļuva marta beigās. Suņu puika piederēja kādai piecu bērnu ģimenei, kuri dzīvoja īrētā mītnē, bet, to zaudējot, ģimene nekādi nevarēja atrast jaunu dzīvesvietu ar pieciem bērniem, nemaz nerunājot par suni. Tad nu ģimene nolēma – lai cik sāpīgi nebūtu, viņu draugam, lai tiek meklētas jaunas mājas. Lords Šarpiņš ir jauks, aktīvs un kārtīgs suns. Izskatā suņu puika vairāk līdzinās šarpejam, raksturā – labradoram.

Jūlija sākumā patversmē nonāca desmit dažas dienas veci kucēni, kurus atrada Siguldā uz ielas. Mazie ir paaugušies, pieņēmušies spēkā un gatavi doties mājās. Prieks, ka četri kucēni ir atraduši savas ģimenes, bet vēl seši suņu mazuļi gaida savus īstos cilvēkus, norāda patversmes pārstāvji.

Savus cilvēkus sagaidīja arī kaķu meitene Luīze. Mince patversmē nokļuva jūlija sākumā, kad pieklīda izkāmējusi un grūsna kādās mājās Garkalnē.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas