Šie kaķēni tika pamesti Getliņu izgāztuvē… Palīdzi viņiem atrast mājas!

0 komentāri

Labu cilvēku Latvijā patiešām ir daudz! Dzīvnieku patversme Ulubele atklājusi kādu sirsnīgu stāstu par kaķēniem, kuri vēl pirms vairākiem mēnešiem bija nolemti iznīcībai, taču tagad viņu dzīvēs ir cerība.

Vai atceraties 23.jūlijā, Getliņu izgāztuvē atrastos tikko dzimušos mazuļus? Brēcošus un kliedzošus pēc mammas siltuma un pieniņa? Ar steigu sākām meklēt mazajiem audžu mammu vai cilvēku kas spētu palīdzēt mazos izbarot – kas nebūt nav viegls, bet ir smags un atbildīgs darbs! Tā mēs iepazināmies Evitu un viņas ģimeni, raksta patversme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tika izrunātas visas svarīgās lietas, nokārtotas formalitātes un mazuļi, silti sasegti un samīļoti devās uz pagaidu mājām kurās viņus jau gaidīja mammīte ar saviem bērniņiem.

Šodien gribas teikt no sirds paldies Evitai ar ģimeni par drosmi, atbildību un sniegto iespēju mazajiem izaugt mīlošā ģimenē  Ir neizsakāms prieks vērot bildes un klausīties stāstus par mazo augšanu, pirmajiem nedarbiem un darbiem! Šobrīd mazie ir paaugušies un gatavi doties uz jaunajām mājām. Aicinām atsaukties ikvienu, kurš vēlētos uzņemties rūpes par šiem kaķēniem.

Skaties foto:

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas